1e DTV’84 corona-quiz een groot succes

Afgelopen vrijdag werd de eerste DTV’84 corona-quiz georganiseerd en dit was meteen een groot succes. De tien teams kregen van organisatoren Barteld en Yoran vragen over onze vereniging, onze (voormalige) leden en over tafeltennis in het algemeen. Op het scherpst van de snede werd gestreden en bij vlagen werd de organisatie fanatiek geïnterrumpeerd als er toevoegingen of verbeteringen aan het vermeende antwoord nodig werden geacht.

De organisatie had een breed scala aan vragen voorbereid over o.a. de naamgever van De Doorbraak, de vrouwen van onze Leden van Verdienste, de spelling van de naam van de postzegelvereniging en uiteraard de vraag wat de beruchte hoge eindstand was van de wedstrijd Alie vs. Cor.

Aan het eind van de avond bleek verrassend het Team Matenaar de hoogste score te hebben en mochten Debbie, Rik en Peter zich de grote winnaars noemen. De circa 25 deelnemers hebben allemaal een mooie avond gehad en het was leuk om elkaar weer eens te zien. Organisatie bedankt!

Reageren