Jeugdtrainer Matthias neemt afscheid van de maandagavondgroep


Onze jeugdtrainer Matthias Dul heeft te kennen gegeven dat hij helaas stopt met het geven van jeugdtraining op maandagavond bij DTV’84. Afgelopen maandag heeft Matthias zijn laatste jeugdtraining gegeven bij DTV’84 op de maandagavond. Aan het einde van de training bedankte hij de jeugdleden voor hun enthousiasme tijdens de trainingen waar hij met plezier op terugkijkt. De jeugdleden hebben samen met bestuursleden Willemien en Dionne een dankwoord uitgesproken naar Matthias, met daarbij een kleine attentie. We zijn Matthias dankbaar voor zijn inzet en toewijding voor onze jeugd op de maandagavond. Enkele jeugdleden blikken terug met de woorden: ‘Bedankt voor de forehand-topspinoefeningen!’ en ‘Je hebt me veel geleerd’ en ‘Toen ik nieuw in de groep was heb je me goed geholpen!’. Matthias blijft nog wel aan onze vereniging verbonden middels het geven van training aan de donderdagavondgroep (senioren). 

We hebben jeugdtrainster Benthe bereid gevonden om vanaf maandag 22 mei tot eind juni ook de maandagavondtraining voor haar rekening te nemen. We vinden het erg fijn dat Benthe dit wil doen en dat de jeugdtrainingen op deze wijze gecontinueerd kunnen worden. Voor het najaarsseizoen zullen we onderzoeken hoe de jeugdtrainingen ingevuld kunnen worden. Suggesties zijn uiteraard welkom en kunnen kenbaar worden gemaakt bij het bestuur.  

Reageren